Hakkımızda

Ankara Saç Ekim Merkezleri içerisinde ilklerden olan firmamız, 2004 yılından bu yana Ankara’da hizmet vermektedir. Ankara Saç Ekim Merkezi, saç ekimi sektöründeki tüm gelişmeleri günden güne takip etmekte ve donanımlı yeni nesil teknolojik cihazları kullanmaktadır. Öncelikli hedefimiz saç ekiminde en başarılı sonuçları elde ederek müşterilerimizi güleryüz ile uğurlamaktır. Bu minval üzere edinmiş olduğumuz referanslardan aldığımız pozitif feedback ler bize işimizi daha çok sevdirirken başarımızı arttırarak devam ettirme isteğimizi de perçinliyor.

  • Tam Teşekküllü Kliniğimizde Uzman Kadromuz ile Başarımızı Daim Kılacak Şekilde Steril Hale Getirilmiş Şartlarda Saç Ekimi ve Saç Sorunları Tedavisi Hizmeti Veriyoruz.
  • Saç Ekiminizi Gerçekleştirecek Olan Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanlarımız Tüm Türkiye Tarafından Tanınan Bu Sektöre Yıllarını Vermiş İşinin Ehli Hekimlerdir.
  • Saç Ekimi Öncesinde Yaptığımız Detaylı Tetkikler ile Alacağınız Hizmetin Fiyatını En Aza İndirgemeyi Hedefleyerek, Memnuniyetinizi Katlamayı Amaçlıyoruz.