Ankara’da Saç Ekimi Yaptıranlar

Ankara’da Saç Ekimi Yaptıranlar

Saç ekim işlemlerine rağbet gün geçtikçe artmakta. Bu bakımdan saç ekim merkezleri de büyük ilgi görür. Ankara’da saç ekimi yaptıranlar için pek çok merkez var. Önemli olan bu merkezlerden en iyisini tercih edebilmektir.

En İyi Saç Ekim Merkezi İçin Dikkat Edilmesi Gereken; Steril bir ortama sahip olunması olukça önemlidir. Bu anlamda saç ekimi yapılan merkezleri tek tek gezerek fikir sahibi olunabilir.

  • Cerrahi bir işlem olan saç ekiminin mutlaka uzman bir cerrahi ekip ile gerçekleştirilmesi gerekir. Ekim merkezleri bu bakımdan kontrol edilebilir. Kontrol esnasında dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise klinikler. Hastane ortamlarında saç ekiminin yapılması daha uygun olacaktır.
  • Saç ekimi konusunda kaç tane greft ekleneceği de ekim merkezleri açısından önem taşır. Bazı ekim merkezleri bu anlamda paket fiyat belirlemesinde bulunur. Bazılar ise kaç tane kök saç ekleneceğine göre bir fiyat belirler. Paket uygulamalara çok fazla tamah edilmemeli. Çoğu kişi bu bakımdan mağduriyet yaşıyor. İhtiyaçtan az sayıda uygulanan greftler sağlıklı sonuçlar doğurmaz. Tekrar bir saç ekimi gerekir. Bu da hem maddi hem de manevi sizi olumsuz etkileyecektir.
  • Ankara’da saç ekimi yaptıranlar saç ekim merkezi konusunda mutlaka bu bilgileri araştırmalı. Bilgiler doğrultusunda hareket edilerek saç erkim merkezleri tercih edilebilir.

En İyi Saç Ekim Merkezinde FUE Yöntemi

Saç ekim merkezleri yapılacak olan işlemler için FUE tekniğini uygular. Bu uygulama sayesinde ağrısız ve can yakmadan müşteriler sağlıklı saçlara sahip olur. En iyi saç ekim tekniği olarak tercih edilmesinin nedenlerinden biri de hiçbir şekilde iz bırakmamasıdır. Çok sayıda saç kökü bu sayede saç kaybı yaşanan bölgeye uygulanır. Özellikleri;

  • 170 kadar saç kökü bir santimetrekareye ekilebilmekte. Bu işlem esnasında ise hiçbir şekilde kanama yaşanmaz.
  • Ekilen saçlar bakımından değerlendirildiğinde ise yaklaşık 100 adet kıl çıkar. Saç köklerinin bekletilmeden bu bölgelere eklenmesi gerekir.
  • Operasyon sonrasında ise kişiler sadece iki üç günlük bir dinlenme sonucunda gündelik hayatlarına geri döner. Ankara’da saç ekimi yaptıranlar bu bakımdan mutlaka FUE tekniğinin uygulandığı yerleri tercih etmelisiniz.

Yazar: admin

Bir cevap yazın