Ankarada En İyi Saç Ekim Merkezi

Ankara’da En İyi Saç Ekim Merkezi

Saç kaybına uğrayan kişilerce tercih edilen saç ekimi işlemi Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve merkezlerinde gerçekleştirilir. Ankara’da en iyi saç ekim merkezi bulabilmek için farklı farklı yerler ile görüşme sağlayarak fikir sahibi olabilmeniz mümkün.

En İyi Saç Ekim Merkezi Nasıl Seçilir?

Günümüzde saç ekimi ile uğraşan merkezlerin sayısı oldukça fazladır. Bu anlamda kaliteli ve en iyi seçimlerde bulunmak için bazı kritik bilgiler bulunur. Özellikle saç ekim uzmanı diye bir şey olmadığını bilmek gerekir. Ankara’da en iyi saç ekim merkezi konusunda dikkat etmeniz gerekenlr;

  • Saç ekimi cerrahi bir işlem gerektirir. Cerrahi işlemler ise uzman cerrahlar tarafından yapılır. Bu anlamda seçtiğiniz merkezlerde profesyonel cerrah ekibinin bulunup bulunmadığı konusunu araştırabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz merkezin mutlaka klinik yöntemlerin yapılabileceği steril bir merkez olmasına özen gösterin. Saç ekimi sıradan bir işlem değildir.
  • Saç ekiminde fiyat belirleme konusunda da ekim merkezlerinin büyük bir etkisi vardır. Lüks ve merkeze yakın olan yerlerde ekim işlemi için daha fazla ücret talep edilecektir. Ancak işinizi şansa bırakmamak adına herkes tarafından bilinen klinikleri tercih etmeniz uygun olacaktır. Bu anlamda yakınlarda saç ekimi yaptıran tanıdıklarınızdan fikir alabilirsiniz.
  • Saç ekiminden önce çeşitli muayeneler ve tetkikler yapılır. Bu anlamda da seç ekim merkezlerine birtakım sorumluluklar düşer. Herkes saç ekimi yaptırılamaz. Hekiminizin saç ekimi konusunda size bilgi vermesi bu bakımdan oldukça önemlidir. Ankara’da en iyi saç ekim merkezi araştırmalarınızda bu özelikleri göz önünde bulundurmanız oldukça önemli olacak.

Saç Ekimi İşlemleri Kalıcı Mı?

Saç ekim işlemlerinde bulunduktan sonra pek insanın aklına acaba saçlarım tekrar dökülür mü? Sorusu gelir. Saç ekimi işlemi esnasında kök saçlar ense ve kulak arkasından alınarak uygulanır. Bu noktalar dökülmeye karşı en çok direnç gösteren yerlerdir. Daha sonradan toplanan kök saç hücreleri ekim işlemine kadar steril bir ortamda saklanır.

FUEL denilen saç ekim yöntemi ile bu kökler saç kaybı yaşanılan bölgelere eklenir. Tüm köklerin eklenmesi konusunda ise titizlikle bir çalışma yürütülür. Dökülmeye karşı dirençli olan greftlerin eklenmesi sayesinde uzun yıllar saç kaybına uğramadan bu saçları kullanmanız mümkün olacak.

Yazar: admin

Bir cevap yazın